Prijavi se v POPR!

Za prijavo na dogodke in svetovanja ter za brskanje po najnovejših prostih delovnih mestih se vpiši v portal POPR.

Ne spreglej naših e-novic

Da ti ne bo ušel noben dogodek ali dobra karierna priložnost, se prijavi na naš e-novičnik. Ne pozabi preveriti, ali je zašel med neželeno pošto (se zgodi!).

To je arhiv stare spletne strani Univerze v Ljubljani | Obiščite novo spletno stran

19.02.2024

Evropski patentni urad je za bodoče študentke in študente magistrskega študija objavil razpis za opravljanje plačanega pripravništva - podaljšan rok za prijavo

Na Univerzi v Ljubljani v sodelovanju z Evropskim patentnim uradom (EPO) bodoče študentke in študente magistrskega študija s področja naravoslovja, tehnike, humanistike in družboslovja vabimo k prijavi za opravljanje enoletnega plačanega pripravništva v EPO.

Predvideni začetek opravljanja pripravništva na sedežu urada v Münchnu, Nemčija, je september 2024.

Po izboru EPO kot ustrezna štejejo sledeča področja:

• naravoslovje in tehnika: kemijsko inženirstvo, strojništvo, elektrotehnika, telekomunikacije, računalništvo in informatika, biologija, živilska tehnologija, mikrobiologija, biotehnologija, farmacija, genetika, vede o življenju, vede o materialih, statistika oz. podatkovna analiza ipd.

• humanistika in družboslovje: pravo, ekonomija oz. poslovne vede, mednarodni odnosi/ politologija, komunikologija, marketing, družboslovna informatika, kadrovski management ipd.

Rok za prijavo je 19. februar 2024 (rok je podaljšan – prijava mora biti oddana priporočeno po pošti do vključno 22. februarja 2024 do 12. ure), ostale informacije o prijavi so na voljo na spletni strani.